China dy katëshe prefab strehimit social shtëpi enë Prodhues dhe Furnizues | Yixi
SHANGHAI Yixi COLOR STEEL MAKINERIA CO., LTD

dy katëshe prefab strehimit social shtëpi enë

Përshkrim i shkurtër:

Flat Pack enë shtëpi: kombinim Fleksibiliteti, ndërtimi mundëson përzjerë e shtëpisë individuale enë në tërthor ose drejtimet gjatësore pa kufij, dhe gjithashtu mund të jetë bërë pirg 2 ~ 4 histori, për të zgjeruar hapësirën dhe funksionin. Krye, fund dhe rreth shtëpisë enë të përdorura izolim të ngrohjes, materiale ruajtjen e nxehtësisë, duke siguruar temperaturë të rehatshme për të jetuar e brendshëm. Flat Pack shtëpi enë përmban 1. mund të zhvendoset kudo e nevojshme, me një lejlek apo pirun ...


 • :
 • Detail Product

  Flat Pack enë shtëpi: kombinim Fleksibiliteti, ndërtimi mundëson përzjerë e shtëpisë individuale enë në tërthor ose drejtimet gjatësore pa kufij, dhe gjithashtu mund të jetë bërë pirg 2 ~ 4 histori, për të zgjeruar hapësirën dhe funksionin. Krye, fund dhe rreth shtëpisë enë të përdorura izolim të ngrohjes, materiale ruajtjen e nxehtësisë, duke siguruar temperaturë të rehatshme për të jetuar e brendshëm.

  Flat Pack features shtëpi enë

  1. mund të zhvendoset kudo e nevojshme, me një lejlek apo forklift.and nëse është e nevojshme, ajo mund të jetë rrëzuan poshtë që të ruaj tarifë transportit.

  2. mund të jetë projektuar fleksibile, të tilla si ju doni të shtoni / fshini një mur ndarje, ose për të bërë një dhomë gjumi përkohësisht.

  3. mund të transportohen të përshtatshme me një kamion, pa lëvizur të gjitha sendet në shtëpi.

  4. mund të ndërtohet lehtë lart / rrëzuan me mjete të thjeshta të tilla si çelës, drillers dore, etj

  5. elegant, mjaft e qartë, i lëvizshëm, mund të kombinohen, etj .... kështu, ajo mund të përdoret për zyre vend, kampin e stafit, shkolla përkohshëm, spital, hedh ndihmave emergjente, etj

  6. tërmet 9 rezistente, dhe 210 km / h era rezistente.

  20ft Flat Pack enë HOUSE

  PIRMAS

  5800mm × 2500mm × 2800mm

  PESHA

  2000Kg per njesi

  Trajtim sipërfaqësor

  elektrostatike spërkatje

  kornizë

  çeliku e galvanizuar lehta

  kolonë

  Hot strukturë çeliku e galvanizuar

   

  Kati (optional)

   

  18mm Fiber bordi çimento

  15mm MgO Fireproof bordit / 15mm bordi kompensatë

  Kati lëkurë PVC

   

  mur

  panel mur

  50mm / 75mm / 100mm / 150mmthickness EPS / Rock Lesh / lesh xhami / pu

  Wall dekoratë (optional)

  Metal gdhendur bordit / Integruar panel / Çimento Board Fiber / fletë çeliku mur ngjyra

   

   

  çati

  pjatë çeliku e galvanizuar

   

  0.3mm / 0.4mm / 0.5mm

  (Opsionale)

  Trashësia e panelit sanduiç

  50mm / 75mm / 100mm / 150mm

  tjegull tavan

  trashësi 3mm

  dritare

  Aliazh alumini rrëshqitje dritare / dritare plastike çeliku

  1200 900mm *

  derë

  Çeliku dyer të sigurisë / Fire-provë derë / Sandwich panel derë

  900 2000mm *

  Ngjyrë

  konsumatorëve të bëra

   

   

  elektrike Part

  dritë

  dekoratë të lehta PVC

  fole

  5 vrima fole * 3

  3 vrima kusht ajër fole * 1

  ndryshim

  kaloni një buton

  kuti të shpërndarjes

  kuti Invisible Shpërndarjes

  plug industriale

  Chinese / English / European / standarde Australian

  temperatura Resistant

  -40 ℃ për 40 ℃

  rezistenca era

  210 km / h

  rezistenca tërmeti

  Klasa 8

  ngarkim

  8 vendos për një 40HQ

  efikasitetit instalimi

  4 punëtorë të përfunduar instalimin

  Layout opsional brendshme

  Ne kemi ekip profesional të projektimit dhe të sigurojë vizatimet nëse konsumatorët duhet

  6d54dbde

  Struktura shtëpi detajuar enë

  5dc50917

  material House për referencë

  Paneli i Murit

  EPS-sanduiç-panel1

  EPS sanduiç panel

  qelqi leshi sanduiç panel2

  Glass panel sanduiç lesh

  pu sanduiç panel3

  Pu panel sanduiç

  Rock leshi sanduiç panel4

  leshi Rock sanduiç panel

  Wall Dekorimi

  fibra çimento board1

  Çimento bordit fibër

  Sheet2 çeliku ngjyrë

  fletë ngjyrë çeliku

  integruar panel mur (dekorim brenda) 3

  integruar panel mur (dekorim brenda)

  Metalike gdhendur board4

  Metalike gdhendur bordit

  Materiali i dyshemesë

  0_Fiber bordi çimento

  Fiber bordi çimento

  bordi 0_MGO

  bordi MgO

  bordi 0_Plywood

  bordi kompensatë

  0_PVC kati lëkure

  Kati lëkurë PVC

  derë

  dera 1

  derë

  Alumini aliazh door2

  Alumini aliazh derë

  Qelqi rrëshqitje door3

  Qelqi rrëshqitje derë

  panel sanduiç door4

  Dera panel sanduiç

  dritare

  aliazh alumini rrëshqitje dritare-1

  Alumini aliazh rrëshqitje dritare

  shutter2 alumini

  qepen alumini

  window3 plastike çeliku

  dritare plastike çeliku

  Zgjidhni objekte të ndryshme të brendshme

  bufe kuzhine

  stol 1.6 milion kuzhinë me pa sink1

  stol 1.6 milion kuzhinë me pa lavaman

  stol 1.6 milion kuzhinë me dy sinks2

  stol 1.6 milion kuzhinë me dy mbytet

  kokë dushi

  Koka e dushit 1
  Koka e dushit2

  Dhoma e dushit

  111
  2-1
  3-1

  tualet

  1-1
  2-2
  3-3

  pellgut të lajë

  Lavaman 1
  Lavaman 2
  Lavaman 3

  udhëzim instalimit

  udhëzim instalimit

  mjetet e zakonshme të instalimit

  c5aeb56c


 • Previous:
 • Next:

 • Get çmimeve konkrete

  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  Get çmimeve konkrete