SHANGHAI Yixi COLOR STEEL MAKINERIA CO., LTD

FAQs

Pyetjet më të shpeshta

Kam nevojë për ndihmë? Të jetë i sigurt për të vizituar forumet tona mbështetëse për përgjigjet e pyetjeve tuaja!

Suksesshëm-Project-Case

Q: A jeni një kompani tregtare apo prodhues?

A:. Shanghai Yixi Color çeliku Makineria, Ltd, është një fabrikë të vendosura në rrethin e Jinshan, Shanghai, Kinë

Q: A keni dizajne të ndryshme ose të përdorin materiale të ndryshme në klimat të ndryshme?

A: rajon fortë era: të përmirësojë strukturën e brendshme të erës-rezistonin.

Rajoni ftohtë: të rritur trashësinë e murit, ose të përdorni materiale të mirë izolimin, për të përmirësuar strukturën e anti-presion.
Lartë rajon korrozioni: material Perdorimi korrozioni rezistente, ose bojë shtresë anti-gërryes.

Q: A mund të më jepni ndonjë zbritje?

A: Në përgjithësi, ne do t'ju japë çmim më konkurrues. Por në qoftë se kërkesa juaj është e jashtëzakonshme madh, ne do të përgatisë për të rritur zbritje për një bashkëpunim afatgjatë.

Pyetje: Sa kohë është koha juaj e ofrimit?

A: Në përgjithësi, ajo është brenda 15-30 ditëve pas marrë vizatimin e depozitave dhe të fundit, patjetër sipas sasisë dhe shtëpi të projektimit.

Q: Si për të instaluar, pasi kemi blerë?

A: Ne do të sigurojë udhëzim instalimit dhe video për referencë tuaj.

Pyetje: Çfarë është kushtet tuaja të pagesës?

A: Pagesa <= 5000USD, 100% T / T paraprakisht. Pagesa> 5000USD, 30% T / T paraprakisht, 70% T / T bilancit para se të dërgesës.

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

Get çmimeve konkrete