SHANGHAI Yixi COLOR STEEL MAKINERIA CO., LTD

Shanghai Yixi Color çeliku Makineri CO., Ltd.

Establishes in 1993

 • na tregoni madhësinë, përdorimin, dhe preferencat tuaja, mirë të përshtatur për ju!
 • vizatim profesionale instalimit, ekipi instalimin dhe inxhinierë faqe për tuaja.
 • Designers me më shumë se 10 vjet përvojë në projektimin prefab shtëpi, bazuar në kushtet tuaja lokale të motit.
 • Të mirë dhe të përsosur Pre-Sale & Sale & pas shitjes sistemin e shërbimit.

Yixi e klasit të parë, efikas para-shitjes dhe pas shitjes shërbimi.

Shanghai Yixi Color çeliku Machinery Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1993, lideri i ndërtimit të lehta Kinës çelikut dhe industrinë e makinës, është e vendosur në Qyteti Tinglin, Jinshan Qarkut, Shanghai, Kinë. Kompania ka një sistem të shëndoshë të menaxhimit të cilësisë, ekip të fortë teknike, pajisje të plotë të prodhimit dhe të teknologjisë hollë e prodhimit, koncept unik dizajn ... Veçanërisht e rëndësishme është se Yixi ka shumë konsumatorë të ndershëm dhe të besueshëm të cilët dëshirojnë për të zhvilluar së bashku. Pas viteve të përmirësimit të pandërprerë dhe të zhvillimit, Yixi është e forcë të fortë e kërkime të reja dhe zhvillimin e produktit.

Rreth nesh

Watch video In Action le!

Lajmet e fundit

 • Të gjithë duan të jetojnë në një vend për të cilin janë krenarë
  Everyone wants to live in a place they are proud of, that sparks conversation, and that makes them smile when they see it every day. A Modular Prefabricated Container, if designed well, can offer e...
 • Ndërtimi i parafabrikuar përshpejton procesin e ndërtimit të banesave për të pastrehët
  A munden banesat e parafabrikuara, të ndërtuara në një fabrikë jashtë shtetit dhe të vendosura në vend me saktësi të nivelit Lego, të shpejtojnë ritmin e krijimit të banesave për popullsinë e pastrehë të Qarkut Orange? Bashkoj ...
 • 'Net-zero' anijeve shtëpi enë duke u ndërtuar në eko-miqësore komunitetit Calgary
  Një zhvilluesi Alberta shtëpi është ndërtesa e parë shtëpinë e saj enë të anijeve në veriperëndim Calgary. Të mërkurën, një vinç ulur katër kanaçe e detit në vend në EchoHaven, një zhvillim eko-miqësore në Ro ...

Ne jemi 100% prodhues

Angazhuar për kërkimin shkencor, zhvillimin dhe prodhues.
Produkte të shkojnë nga shtëpia sheshtë paketë enë, shtëpi ndashëm enë, shtëpi Expandable enë dhe shtëpi foldable enë, kiosk, kuti rojtar dhe WC.
Nëse jeni të interesuar në produktet tona, pls të jetë i lirë të më kontaktojnë.

Merrni në kontakt

Get çmimeve konkrete