SHANGHAI Yixi боја челик MACHINERY CO., LTD

Шангај Yixi боја челик Машини CO., Ltd.

Establishes in 1993

 • Кажете ни големината, користење, и вашите желби, добро прилагодени за вас!
 • Професионална инсталација цртање, тимот инсталација и инженери сајт за вашиот.
 • Дизајнери со повеќе од 10 години искуство во prefab куќа дизајн, врз основа на вашиот локален временски услови.
 • Добра и совршена пред-продажба и продажба и системот по продажба на услуги.

Yixi е прва класа, ефикасно пред-продажба и по продажбата на услугата.

Шангај Yixi боја челик Машини копродукции, Ltd е основана во 1993 година, лидерот на светлина челик зграда во Кина и машинската индустрија, се наоѓа во Tinglin Таун, Jinshan округ, Шангај, Кина. Фирмата располага со систем за управување со квалитет на звукот, силни технички тим, комплетна опрема за производство и исклучителни технологија на производство, уникатен концепт дизајн ... Посебно значајно е што Yixi има многу чесни и верни клиенти кои сакаат да развиваат заедно. По неколку години на незапирливата подобрување и развој, Yixi е од силна сила на нови истражувања и развој на производот.

за нас

Погледнете го видеото во акција Ајде!

Последни вести

 • Секој сака да живее во место на кое се гордее
  Everyone wants to live in a place they are proud of, that sparks conversation, and that makes them smile when they see it every day. A Modular Prefabricated Container, if designed well, can offer e...
 • Изградбата на фабриката го забрзува процесот на изградба на дом за бездомници
  Дали пред-фабрикуваните живеалишта, изградени во фабрика надвор од државата и собрани заедно со прецизност на ниво на Лего, можат да го забрзаат темпото на создавање домување за бездомното население во округот Оринџ? Кул ...
 • "Нето-нула" на превозот сад дом се гради во еко-пријателски заедница Калгари
  Еден Алберта дома инвеститорот гради својот прв превозот сад дома во северозападниот дел на Калгари. Во средата, кран спушти четири морето лименки во место во EchoHaven, еко-пријателски развој на Ро ...

Ние сме 100% производителот

Посветени на истражување, развој и производителот.
Производи се движат од рамен пакет сад куќа, монтажни сад куќа, проширување сад куќа и можност за преклопување сад куќа, киоск, стражар кутија и тоалет.
Ако сте заинтересирани во нашите производи, pls слободно да ме контактирате.

Стапи во контакт

Добиете детални цени